2 * hvězdičkové apartmány v Jahorina

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Jahorina. Najděte si jeden z hotel, apartmánů, penzionů, hostelů, motelů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Jahorina, kde najdeme města Pale, Hadžići, Ilidža, Sarajevo a Umoljani.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Jahorina Apartmani Bili StarStar

Pokojů: 2
Hodnocení hostů
77 %

Situated in Jahorina, 1.5 km from Poljice, Jahorina Apartmani Bili provides free WiFi and mountain views. Each of the units features a kitchen and a living room with dining area and a flat-screen TV. Some units have a seating area and/or a terrace.


2. Planinska kućica Jahorina StarStar

Pokojů: 2
Hodnocení hostů
88 %

Set 1.7 km from Poljice, Planinska kućica Jahorina offers free WiFi and units fitted with a kitchen, seating area and flat-screen TV. Skiing is possible within the area and the apartment offers ski storage space. Poljice Ski Lift is 1.


3. Apartments Maja StarStar

Foto: Apartments Maja
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
81 %

Offering ski-to-door access and free WiFi, Apartments Maja provides accommodation in Jahorina. There is also a kitchen in some of the units equipped with a dishwasher and fridge.


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: