Ubytování v Jahorina

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Jahorina. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů, motelů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Jahorina, kde najdeme města Hadžići, Pale, Ilidža, Sarajevo a Umoljani.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Holiday home Jahorina 131 StarStar

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
89 %

Set in Jahorina, Holiday home Jahorina 131 offers accommodation with a terrace and free WiFi. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen and a balcony.


2. Kuca za odmor Trifkovic StarStar

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Kuca za odmor Trifkovic is located in Jahorina, 1.4 km from Poljice, and features a terrace, garden, and free WiFi. Housed in a building dating from 1983, this chalet is 1.5 km from the Poljice Ski Lift.


3. Keti StarStar

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
87 %

Keti, featuring ski-to-door access and a garden, is located in Jahorina, 1.1 km from Poljice and 1.1 km from Poljice Ski Lift. The property has mountain views, plus is 2.1 km from Ogorjelica I.

Dostupné pokoje


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: